kolmapäev, 21. november 2012

Addist abimees

Käsitöö on üks ütlemata tore asi, kuid ega sellega kaugele ei jõua.Seisin eile oma küülikupuuride ees, mõtlesin, et kaua seda taevakingitusena sooja "talve" meile antakse...karta võib, et jaanuar või veebruar tulevad põhjamaiselt karged, kui mitte sellel aastal, siis järgmisel kindlasti.Kogu selle heietuse peale läksin ja ostsin omale veel ühe abimehe juurde, ehk Addi expressi.Plaan on hakata kuduma küülikutele sooje kampsuneid, rajakaid on käsitsi kudumise jaoks liiast.Teine kudumismasin ei ole lihtsalt võimeline sellist paksu lõnga kuduma.Väga lõbus ja kiire riistapuu on küll.


10 kommentaari:

 1. No aga sa saad siis hakata ju ka nendele pisikestele taskukoertele kampsikuid kuduma angooralõngast:). Äriidee missugune ;). Väike promo ja hakkavad tellima.

  VastaKustuta
 2. Taive, ma olen sellele mõelnud ja teeksin ka esimese kampsiku chihuahua -le tasuta, vajaksin selleks elusat modelli :), lõngavalik lisaks angoorale ka koeravillast kampsik oleks ääretult atraktiivne (kahjuks ei kuulu minu tutvusringkonda ühtegi nii väikest olevust :).Lisaks naturaalne, ei ajaks sügelema ja mis sobiks veel paremini, kui koeravillast kampsun koera seljas?:)).Aga...hetkel on minu ööpäev veninud vist 28 tunniseks :P, igatahes teatasin teisipäeva lõunast ühele kliendile telefonitsi, et ...kahjuks homme on juba laupäev.No arva ise, millal ma veel neid koerakampsikuid suudan teha? Katus sõidab niigi juba.
  Tahtsin panna ka kudumismasina pildi, kuid blogi nagu oleks teadnud, et kavatsen ta reeta ja teatas, et teie rahavaba pildilimiit on täis.No lahe.

  VastaKustuta
 3. Hahahaa, ole rahulik, mul oli täna reede :). Mul on tutvusrinkonnas kääbuspinšer ja chihuahua. Võin uurida, kas nad oleks nõus oma koera "kasutada andma" ja kuidas see kokkusaamine välja peaks nägema, sest mõlemad koormatud inimesed. No kes meist siis ei oleks :)? Aga kui tahad, võin uurida.
  Kas siis blogil on mingi tasuta pildimahu limiit ka olemas ve??

  VastaKustuta
 4. Ära veel uuri, ega mul enne jaanuari lõppu rahulikumaks ei lähe...Aga tundub küll, et blogi tasuta pildimaht on täis, eks siis tule kolida, või lõpetada see lobisemine siin ära :)

  VastaKustuta
 5. Diana, selline :
  http://shop.kl24.ee/kuduja_abivahendid/0/readmore/7278/&p=39029&k=/

  VastaKustuta
 6. Aaaa, sokikudumise masin :D

  VastaKustuta
 7. Vau, selline aparaat kuluks siingi ära...misasja ma siin higistan poiste sokkidega nädal aega, kui nad saaksid ise vändata:D Kaklema ainult läheks kindla peale...Aga kannakoht ja lõpetamine tuleb ikka käsitsi teha?

  VastaKustuta
 8. Just Marju, kannakoht ja lõpetamine tuleks ise teha, see ei ole päris sokimasin.Lisaks jääb ta lapsesokile ka laiaks.Peene lõngaga pole temaga ka suurt midagi kududa,jäüb lahe võrk, ehk masin neelab paksemat,isegi 3/2 lõnga.Muidu, imelihtne üles silmastada ja lõpetada.Ja sigakiire ka :).Ja veel, sellega saab ka sirget tükki kududa, vaadake youtubest vidot lisaks.Neid kahte tüüpi, üks suurem, teine väiksem.

  VastaKustuta
 9. Jah vaatasin,et ainult ühte mõõtu saab teha..ja see "sokk" mis ühes saksakeelses videos tehti,oli lihtsalt "soolikas":D

  VastaKustuta